Vestigingen

NV Dessein is een familiale groep van apotheken waar de professionele ingesteldheid en kennis van de provisor en zijn/haar team de basis vormen voor een optimale opvolging van de gezondheid en wellness van de klant.

Apotheek Hildegard – Apr. De Marez Wim
August de boeckstraat 45, 1140 Brussel-Evere
Telefoon 02 215 37 12 – Fax 02 242 75 55
Email: wim.de.marez@apodessein.be

Apotheek Place Saint Denis – Apr. Caes Sophie
Brusselsesteenweg 3, 1190 Brussel-Vorst
Telefoon 02 378 36 74 – Fax 02 378 36 74
Email: gerald.francois@apodessein.be

Apotheek Anthonis – Apr. Muyshondt Ilona
Boomstraat 8, 2880 Bornem
Telefoon 03 889 06 21 – Fax 03 897 17 90
Email: monique.anthonis@apodessein.be

Apotheek Demets – Apr. Demets Carla  –  Medicatie op maat
Groenestraat 97, 8210 Zedelgem
Telefoon 050 20 94 41 – Fax 050 82 64 91
Email: carla.demets@apodessein.be

Apotheek De Marez – Apr. De Marez Isabelle –  Medicatie op maat
Lippenslaan 68/1, 8300 Knokke
Telefoon 050 60 26 51 – Fax 050 60 74 12
Email: isabelle.de.marez@apodessein.be

Apotheek Cools – Apr. Cools Idy
De Smet De Naeyerlaan 9, 8420 Wenduine
Telefoon 050 41 15 96 – Fax 050 42 60 70
Email: idy.cools@apodessein.be

Apotheek De Cuyper – Apr. De Cuyper Isabelle  –  Medicatie op maat
Parkstraat 2, 8730 Beernem
Telefoon 050 78 88 99 – Fax 050 79 99 92
Email: isabelle.de.cuyper@apodessein.be

Apotheek Pluym – Apr. Pluym Brigitte  –  Medicatie op maat
Rumbeeksesteenweg 356, 8800 Roeselare
Telefoon 051 20 22 67 – Fax 051 25 07 24
Email: brigitte.pluym@apodessein.be

Apotheek Vandekerckhove – Apr. Vandekerckhove Veerle
Beversesteenweg 313, 8800 Roeselare-Beveren
Telefoon 051 25 00 90 – Fax 051 25 19 07
Email: veerle.vandekerckhove@apodessein.be

Apotheek Fernagut – Apr. Fernagut Rita
Ommegang Oost 7, 8840 Westrozebeke
Telefoon 051 78 05 06 – Fax 051 63 77 18
Email: rita.fernagut@apodessein.be

Apotheek Van de Vel – Apr. Van de Vel Anja
Roeselaarsestraat 173, 8850 Ardooie
Telefoon 051 74 40 17 – Fax 051 70 23 28
Email: anja.vandevel@apodessein.be

Apotheek Vandenweghe – Apr. Vandenweghe Isabelle  –  Medicatie op maat
Stationstraat 29, 8850 Ardooie
Telefoon 051 74 41 91 – Fax 051 74 86 02
Email: isabelle.vandenweghe@apodessein.be

Apotheek Jongen – Apr. Jongen Michèle
Binnenstraat 292, 9300 Aalst
Telefoon 053 77 74 60 – Fax 053 80 92 83
Email: michele.jongen@apodessein.be

Apotheek Bollengier – Apr. Bollengier Kristel  –  Medicatie op maat
Sleidingedorp 95, 9940 Sleidinge – Evergem
Telefoon 09 357 35 24 – Fax 09 373 58 74
Email: kristel.bollengier@apodessein.be

Apotheek Naert Apr. Naert Eva
Rollegemstraat 228, 8880 Rollegem-Kapelle
Telefoon 056 50 66 30
Email: eva.naert@apodessein.be

Leave a Reply